Aktuálně 51292 nabídek práce!

Beroun - TECHNICI ÚDRŽBY / ELEKTROTECHNICI - kontakt telefonicky (PO-PA 10:00 - 17:00 hod)

Pozice:
TECHNICI ÚDRŽBY / ELEKTROTECHNICI - kontakt telefonicky (PO-PA 10:00 - 17:00 hod)
Zaměstnavatel:
VALEO VÝMĚNÍKY TEPLA s.r.o.
IČO:
26131056
Oblast (okres, kraj):
Beroun
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Náplň práce: odstraňování poruch strojů a zařízení, pravidelná údržba strojů a zařízení (= preventivní a nápravná opatření), zpracovávání související dokumentace a reportingu, podílení se na zaškolování kolegů na lince. Požadavky: SŠ či výuční list z elektrotechniky, vyhláška 50, minimálně §6, manuální zručnost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: smlouva na dobu neurčitou, důkladné zaškolení, 6 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění až 6.000,- měsíčně, obědy a večeře od 18,- Kč, pohodné oblečení, fixní mzdu + výrobní bonus, příspěvek 1.200,- za měsíc na jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době), řada společenských akcí. Kontakt: telefonicky (PO-PA 10:00 - 17:00 hod).

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Tereza Tyburcová
Telefon:
703 190 339
Počet zobrazení inzerátu:
2425×